header, .header, #header, .page-header, .hero { display: none !important; visibility: hidden !important; height: 0 !important; overflow: hidden !important; }
image
Bij 2Contact kan iedereen, ongeacht achtergrond of overtuiging, zich op z’n plek en gewaardeerd voelen.
image
Werken op kantoor bij 2Contact is gezellig. Er heerst een open werksfeer. Vrij letterlijk: want er zijn geen hokjes. Geen kille kantoorsetting, maar gewoon fijne, open vloeren. Zo heb je de kans om je collega's echt te leren kennen, wat zorgt voor een sterker teamgevoel
image
Bellen met mensen is veel leuker dan je vooraf verwacht. Je doet in snel tempo vaardigheden op in een fijne sfeer. En dat weegt wat mij betreft veel zwaarder dan de negatieve reacties die je natuurlijk óók heus wel eens krijgt.
image
Wat 2Contact voor mij anders maakt dan andere werkplekken, is de open en toegankelijke sfeer. Hier is de relatie tussen klantadviseurs en leidinggevenden super chill. Ik heb in beide rollen gezeten, dus ik weet hoe het van twee kanten is. Die relaxte sfeer heb ik bij andere werkgevers nog niet zo ervaren.
image
Een van de dingen die ik het meest waardeer aan 2Contact is dat ik, ondanks dat ik niet in de directie zit, toch een echte invloed heb op de koers van het bedrijf. Mijn ideeën en input worden serieus genomen, waardoor het voelt alsof ik een eigen winkel run binnen de grotere organisatie 2Contact.

Wij maken op deze website gebruik van cookies om het gebruik van deze website en daarbuiten te vergemakkelijken, de prestaties en gebruikerservaring te verbeteren en de relevantie van het aanbod te verhogen. Klik op akkoord om aan te geven dat je instemt met ons privacy statement.